Oto Yıkama Pisuarları Değerli Yatırımlar – Hatırlamanız Gereken 4 Büyük Fayda

Oto Yıkama Pisuarları Değerli Yatırımlar - Hatırlamanız Gereken 4 Büyük Fayda

Otomatik sifon pisuarlarının kullanılması, umumi tuvaletlerin sanitasyonunu korumayı kolaylaştırır. İşletme sahipleri, bir yükümlülük olarak bakmak yerine, modern tuvalet yıkama sistemlerinin bakım ve elektrik faturalarındaki nihai faydalarını göz önünde bulundurmalıdır. Ve dikkate alınması gereken otomatik yıkama pisuarlarını kurmanın birçok faydası vardır.

Umumi tuvaletler, meskun tuvaletlerle karşılaştırıldığında bakımı çok daha zordur. Birincisi, çok sayıda insan bunları her gün kullanıyor ve bu daha fazla idrar birikimi anlamına geliyor. Etkili olmayan yıkama sistemleri kullanıyorsanız, tuvaletlerinizin büyük olasılıkla kokması ve çalışanlarınızın her şeyi düzgün bir şekilde sürdürme çabalarını ikiye katlaması gerekir.

Oto yıkama pisuarları ile ilgili en iyi şey, fikstürleri doğru anlarda prezentabl ve temiz tutmalarıdır. Bu otomatik yıkayıcılar, sistemin yıkama sistemini başlatmadan önce pisuarları kullanıp kullanmadığını anlayan kızılötesi pasif sensörler ile donatılmıştır. Bu şekilde pisuar su israfı olmadan temizlenir.

Otomatik yıkama ünitelerine yaptığınız ilk yatırım sadece ilk satın alma maliyetini içerir. Ayrıca, mevcut yıkama vanalarınızın herhangi bir parçasını değiştirmenize gerek yoktur. Bu üniteleri 1 dakika kadar kısa bir sürede veya sadece iki basit kurulum adımıyla kurabilirsiniz – bu, sizin için tüm işi yapmak için profesyonel bir tesisatçının uzmanlığına ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir.

Pille çalışan otomatik yıkayıcıların sensör yıkama vanası bakımı söz konusu olduğunda, pillerin değiştirilmesi gerekmeden önce yaklaşık üç yıl veya 30, 000 yıkama döngüsü gerekir.

Otomatik yıkama üniteleri pisuarlarınızın ömrünü uzatır. Sanitasyon her zaman sağlık konusunda bilinçli birçok müşterinin endişesidir. Manuel yıkama tutamaçlarına dokunmaktan çekiniyorsa insanları gerçekten suçlayamazsınız. Bazıları, pisuar ünitelerinizi gerçekten çatlatabilecek veya hasar görebilecek olan flush kollarını tekmelemek için yaygın bir uygulamadır. Bu nedenle manuel yıkama kolları, pisuarlarınız için her zaman etkili bir seçim değildir.

Sloan pille çalışan çalkalama vanası üniteleri dört adet AA pil ile krom kaplamalı olarak mevcuttur (dahili düşük pil göstergeleri de dahildir). 1.0 gpf / 3.8 Lpf ile daha az enerji ve su tüketecek şekilde tasarlanmıştır. Flex Tüp Diyaframı ünitenin bakımının azaltılmasına yardımcı olur. Bu ürün aynı zamanda, yıkama hassasiyetini manipüle eden en yeni CID teknolojisi ile 3 saniyelik bir yıkama gecikmesine sahiptir.

Normalde, ürünün özellikleri ne kadar yüksek teknoloji ise fiyat o kadar yüksek olur. Bununla birlikte, yüksek teknoloji otomatik yıkayıcıların çok etkili ve kullanımı kolay olduğu bilinen fiyat oldukça telafi edilir. Bu nedenle, son satın alma işleminizi yapmadan önce, otomatik yıkama pisuarlar ve ürünün artılarını ve eksilerini tarttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir