Medpay, Trafik Kazaları ve Tıbbi Destek

Medpay, Trafik Kazaları ve Tıbbi Destek

Bir otomobil kazasında yaralandınız ve ihtiyacınız olan tıbbi tedaviyi nasıl alacağınızdan emin değilseniz, Medpay’dan başka bir yere bakmayın. Kaza yeterince şiddetliyse, hemen hastaneye götürülecek ve uygun testler ve tedaviler verilecektir. Devam eden servisler ve daha az ciddi kazalar için, muhtemelen Medpay kapsamındaki araç sigortası poliçenizi kapsadığınızdan emin olabilirsiniz. Bu sigorta, akupunktur da dahil olmak üzere tıp topluluğu tarafından tanınan ve kabul edilen herhangi bir tıbbi tedaviyi almak için sizin tarafınızdan kullanılabilir.

Peki, Medpay nedir. Tıbbi ödeme kapsamı anlamına gelir ve araba sigortanız varsa, poliçede Medpay’e sahip olma şansınız vardır. Bir kaza raporu verildikten ve sigorta şirketinizle ilgili bir talep numaranız olduğunda, kapsama alanınızı hemen kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz sağlık hizmeti sağlayıcısı, Medpay avantajlarınızı doğrulamak ve mümkün olan en kısa sürede tedavilere başlamak için arayacaktır. Doğrulama genellikle sadece birkaç dakika sürer. Muamele faturaları, cebinizde herhangi bir masraf olmadan doğrudan sigorta şirketine gönderilir.

Kapsama ilişkin herhangi bir sınırlama var mı? Sigorta poliçenize bağlı olarak, poliçenizde 5000 $, 10.000 $ veya 15.000 $ değerinde Medpay kapsamına sahip olabilirsiniz. Bu mevcut en ucuz sağlık sigortasıdır ve çoğu insanın sahip olduğunu bile bilmiyor. Politikanızın maliyeti minimumdur ve kapsam değerini 10.000 dolar veya alt uçta ise 15.000 dolara çıkarmak için fazladan birkaç dolar ödemek için zaman ayırmaya değer. Hala 5000 $ için çok sayıda tedavi alabilirsiniz, ancak ne kadar ucuz olduğunu düşünürsek, daha fazla kapsama almanızı şiddetle tavsiye ederim. Başka bir sınırlama zaman. Çoğu otomobil politikası, bir kazadan sonra Medpay avantajlarını kullanmanız için sadece bir yıl verir. Son sınırlama, deneysel tedavileri kapsamamasıdır.

Akupunktur kabul edilen bir tedavi şeklidir ve özellikle otomobil kazalarından kaynaklanan ağrının tedavisinde faydalıdır. Akupunkturun nazik yaklaşımı, ağrıyı tedavi etmeye ve sinir tıkanıklığını azaltmak için kas spazmlarını gevşetmeye yardımcı olur. Kırbaçlama gibi durumlarda, muhtemelen doktordan ağrı kesiciler ve kas gevşetici seçeneği alacaksınız. İlaç alamayan veya almak istemeyenler için akupunktur mükemmel bir yöntemdir. Akupunktur tedavileri kas spazmlarını durdurarak omurganın doğal olarak yerine geri hareket etmesini sağlar. İlk 2-3 hafta boyunca haftada üç tedavi, birkaç hafta daha haftada 2 tedavi ve genellikle hasta tamamen iyileşir. Bazı hastalar haftada bir tedaviye kadar iner, daha sonra tedavileri durdurmadan önce ayda iki kez gelirler.

Poliçenizde Medpay bulunduğundan emin olmak için bugün sigorta poliçenizi kontrol edin. Bazı durumlarda bu zorunludur. Sigorta acentanızı arayın ve kapsam miktarını artırmak için fiyat farkının ne olduğunu görün. Son olarak, bir kaza geçirirseniz ve ağrı kesici ihtiyacınız varsa, akupunkturu seçin. Uygun maliyetli, tüm doğal ve sonuçta …. işe yarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir