Kredisi Kötü Olan Kişiler Nasıl Online Araç Kredisi Alabilir?

Kredisi Kötü Olan Kişiler Nasıl Online Araç Kredisi Alabilir?

Kötü veya düşük kredi notunuz varsa ve hesaplama ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir araca ihtiyacınız varsa, bunun nasıl yapılacağı konusunda kafanız karışmış olabilir. Bir araba için korkunç bir gereksiniminiz var, ancak bir tane almayı başaramazsınız. Çoğu durumda, bir başvuru sahibi oto kredisi için başvurduğunda ve kredi notunun kötü olduğunu bildiğinde, işlerin yoluna girmeyeceği konusunda yaygın bir his vardır. İyi haber şu ki, bu duygu bir yanılgıdır. Her şey mümkün.

Oto kredinizi berbat kredi notlarıyla bile alabilirsiniz. Bunun mümkün olmasının temel nedeni, birçok subprime kredi sağlayıcısının kötü kredili oto kredileri sunmasıdır. Araç kredinizi alabilirsiniz, ancak otomobil pazarının nasıl çalıştığı hakkında birkaç gerçek bilmeniz gerekir ve ayrıca kendinizi otomobil krediniz için organize etmeniz ve hazırlamanız gerekir. Makale, düşük kredi notu olan herhangi bir bireye, düşük kredi notu veya puanı olan krediler edinmeyle ilgili gerekli ve çok gerekli bilgileri sağlayarak kredi tesisine hazırlanmasına yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Araç kredisine hak kazanmak için kredi puanları

Kredi sağlayıcıları, kredi kullandırırken genellikle kredi puanlarını 500 ila 680 arasında değerlendirmektedir. Krediye hak kazanmak için gereken minimum puan 500’dür. Alacaklılar, başvuru sahiplerinin otomatik olarak subprime aday olmaları nedeniyle kredi derecelendirmeleri bu seviyenin altında olan başvuru sahiplerini eğlendirmemeyi tercih eder ve kredi geri ödemesiyle ilişkili risk faktörü artar. Kredi sağlayıcıları, özellikle piyasa koşullarının kötü olduğu ve birçok kişinin ücret kesintileri ve iş kayıpları ile karşı karşıya olduğu bu sıkıntılı ekonomik zamanlarda her zaman güvenli oynamayı tercih ederler.

Kredi notlarınız düşükse ve standart otomobil satıcıları veya oto kredisi veren alacaklılar için giriş yapmak istiyorsanız, bir kredi puanı kurtarma programına katılarak kredi notlarınızı yükseltmeniz önerilir. Zamanınız varsa ve arabanızı öncelikli olarak kullanmak önemliyse, düşük FICO puanları ve kötü veya kötü kredi notlarına sahip kişilere kredi olanakları sağlama konusunda uzmanlaşmış kreditörleri aramanız önerilir. Birçok alacaklı kötü kredi araç kredisi sağlar ve onları bulmak için en iyi yer çevrimiçi olmak ve doğru anahtar kelimeler ile Googling tarafından net arama.

Gerekli aylık gelir

Genellikle kredi sağlayıcıları 2.000 ila 2.500 $ arasında bir aylık gelir ararlar. Dikkate alınan diğer faktörler, ailenin bakımıyla ilgili diğer mali yükümlülüklere ek olarak, başvuranın ne tür genel giderler veya sabit aylık masraflar olduğudur. Aylık maaş çekiniz aralık dahilindeyse, büyük olasılıkla otomatik krediye hak kazanırsınız. Olmamanız durumunda, yarı zamanlı bir iş alarak ek gelir elde etme veya hatta ekstra para kazanmaya yardımcı olan bazı proje çalışmalarına girme seçeneği vardır. Her durumda, gerekli miktarı her ay kazanmanız ve kredi başvurunuzla birlikte gönderebileceğiniz toplam aylık gelirinizle ilgili kanıt olduğundan emin olmanız gerekir. Gerekli aylık ödemeyi yapamamanız durumunda, her zaman kötü bir kredi oto kredisi sağlayabilecek bir araba kredisi vericisi bulabilirsiniz.

Kredi bürosu ve kayıt süreniz

Bir kişinin kredi geri ödemesinin güvenilirliği kredi kayıtlarına yansıtılır. Kredi geçmişi kısaysa, söz konusu bireyin ödünç alınan krediyi nasıl geri ödediği hakkında fazla bilgi vermez. Ve bu konu alacaklıları endişelendiriyor. Kredi geri ödemesi söz konusu olduğunda tutarlılığı ararlar. Ve bunu öğrenmenin tek yolu, kredi büroları ile tutulan kredi kayıtlarıdır.

Kredi kaydı bu kadar iyi olmasa bile, başvurucunun krediyi kullanmış olduğuna dair yeterli kanıt varsa, alacaklı muhtemelen kredi başvurusunu dikkate alacaktır. Ancak, başvuranın uzun vadeli bir kredi geçmişi yoksa, alacaklı başvuruyu dikkate alırken tereddüt edecektir. Gerekli kredi geçmişine sahip değilseniz, bir kredi uzmanıyla görüşmeniz ve kredi kayıtlarının eksikliğini nasıl telafi edebileceğinize ilişkin diğer seçenekleri incelemeniz önerilir. Olası bir yol, bir ortak başvuru sahibi için gerekli kredi geçmişine nasıl sahip olduğunuzu veya belki sizin adınıza bir garanti sağlayabilecek bir ortak imzalayıcıyı seçmektir.

Peşinat faktörü

Peşinat olarak ödediğiniz para önemli bir fark yaratır. Aslında; oto kredinizi ne kadar alacağınıza karar veren en önemli faktördür. Miktar ne kadar büyük olursa, gerekli krediyi alma şansınız o kadar iyi olur. Alacaklılar, kişinin daha büyük bir peşinat ödemesi yapıp yapmadığını, daha fazla ödeme taahhüdünde bulunduğunu bilir. Alacaklının sahip olduğu bir diğer avantaj, önemli bir peşinatın net ödenecek faizi ve kredi bakiyesini azaltmasıdır. Risk faktörü azalır. Eğer mümkünse, kredi notlarınız zayıfsa, kredinizi alma şansınızı artırmak için mümkünse daha yüksek peşinat ödemesi alın.

Faiz oranı

Araba kredisi veya ipotek kredisi olsun, her kredi belli bir faiz oranı ile ilişkilendirilir. Kredi sağlayıcısının, bu konuda herhangi bir kredi sağlayıcısının temel amacı, faiz oranı üzerinden para kazanmaktır. Kalifiye olmayı zor bulursanız, araç krediniz için daha yüksek bir faiz oranı ödeyebilirsiniz. Alacaklıyı ilgilendirebilir ve krediyi size sunmaya teşvik edebilir.

Dürüst ol

İnsanlar olumsuz noktalarını gizleme eğilimindedir. Eğer kişi onunla kurtulabileceğini hissediyorsa, şeyler hakkında genel bir yalan söyleme eğilimi vardır. Sorun, kredi geçmişi veya kayıtlar söz konusu olduğunda, her şey siyah beyaz olarak kaydedilir. Alacaklı, kredi bürosu aracılığıyla güvenilirliğinizi kesinlikle bilecektir. Bu yüzden başvuru formunu doldururken yalan söylerseniz, işe yaramaz. başvurunuzun yanıltıcı veya yanlış bilgi nedeniyle reddedilmesi büyük olasılıktır. Kasıtlı olarak yanlış bilgi vermek bazı eyaletlerde ceza gerektiren bir suç olabilir ve hatta dava veya dava açabilir. Dürüstlük, başvuru sırasında en iyi politikadır.

Alacaklıyı tanıyın

Alacaklının arka plan olduğunu bilmek önemlidir. Alacaklıların zaman zaman kime fon vermek istediklerine ilişkin kişisel tercihleri ​​vardır. Müşteri geçmişini kontrol edebilir ve alacaklının ne tür müşteriler lehine ve hangi başvuru sahiplerinin reddedildiği konusunda kesin bir fikir edinebilirsiniz. Genellikle reddedilme şeklinde bir pıtırtı vardır. Muhtemelen “ret” kategorisine dahil olduğunuzu düşünüyorsanız, başvurunuzu onurlandırabilecek farklı bir alacaklı bulmanız önerilir.

Arabanın kendisi

Seçtiğiniz araç, araç kredisinin parametrelerine karar vermede önemli bir rol oynar. Peşinat, faiz oranı, kullanım süresi vb. Satın almaya karar verdiğiniz arabanın modeline ve modeline bağlıdır. Aracın maliyeti ne kadar düşük olursa, kredi onayınızı alma şansınız o kadar yüksek olur. Eğer uygun kredi puanları yoksa “kullanılmış” bir araba olası bir seçenek olarak düşünmeye değer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir